Poistenie s nami sa oplatí


Spoločnosť Respect Slovakia je aktuálne najväčšou profesionálnou firmou pôsobiacou na trhu finančného sprostredkovania v oblasti poistenia už viac ako 20 rokov. Sme jednotkou, čo do upísaného poistného, poistením chráneného majetku a počtu klientov v oblasti poistenia priemyselných a podnikateľských rizík na Slovensku.

Sme slovenská a česká skupina spoločností a už od roku 1994 poskytujeme svojim klientom služby prostredníctvom stabilizovaného tímu kvalitných odborníkov vo všetkých sektoroch poistenia dostupných na poistnom trhu.

Našou najväčšou prednosťou je schopnosť identifikovať a následne profilovať možné riziká. Riziká eliminujeme, prevádzame ich na špecializované finančné inštitúcie - poisťovne a zaisťovne. Držíme sa nekompromisného princípu - získať pre klientov kvalitné, optimálne poistné krytie pri vynaložení minimálnej výšky finančných prostriedkov.


Naše služby pre Vašu ochranu

Pýtate sa, či je vaše existujúce poistenie dostatočne efektívne? Poraďte sa s nami. Chránime Vás aj v prípade poistnej udalosti. ktorú Vám pomôžeme vyriešiť. Sledujeme trh s poisteniami a garantujeme výhodné poistenie krytím, ktoré skutočne potrebujete. Sme na Vašej strane.


Poistite sa a získajte podporu pre svoj najobľúbenejší klub

Je to jednoduché. Ak už ste poistení alebo uvažujete o novej poistke, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom tohto formulára. Kompletné poistné produkty nájdete pod formulárom. Ďakujeme.